انواع قفل ها

بهترین وسیله برای جلوگیری از سرقت موتورسیکلت شما قفل میباشد.

انواع قفل ها 4 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
 • نمایش سریع
  109,000 تومان موجود است

  قفل دیسک یکی از وسایلی است که موتور شما در برابر سرقت محافظت میکند.پین این قفل شماره 6 میباشد که به اکثر موتورسیکلت ها میخورد. طریقه استفاده اسان از این قفل و کوچک بودن ان مزیت این قفل است.                                                                        (برای خرید عمده با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید)

  109,000 تومان
  موجود است
 • نمایش سریع
  104,000 تومان موجود در انبار
  حراج!

  قفل تسمه ای ضخیم RED LINE محصول کشور چین بوده و امنیت بالایی دارد. طول این قفل یک متر و نیم می باشد. این قفل از سیم بکسل ضخیم ساخته شده است.                                        (در صورت نیاز به خرید عمده با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید)

  104,000 تومان
  موجود در انبار
 • نمایش سریع
  91,000 تومان موجود در انبار

  قفل تسمه ای ضخیم RED LINE محصول کشور چین بوده و امنیت بالایی دارد. طول این قفل یک متر و نیم می باشد. این قفل از سیم بکسل باریک ساخته شده است. کلید این قفل کامپیوتری بوده و امنیت ان را دو چندان می کند.                                             (در صورت نیاز به خرید عمده با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید)

  91,000 تومان
  موجود در انبار
 • نمایش سریع
  210,000 تومان

  قفل دیسک دزدگیر دار محصول کمپانی رد لاین می باشد. جنس این محصول فلزی و با روکش کروم است و میزان امنیت ان در سطح بالایی قرار دارد.                                         (برای خرید عمده با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید)

  210,000 تومان
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم