صفحه کلاج

صفحه کلاج انواع موتورسیکلت های هوندا و بی کلاج

صفحه کلاج 5 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 5 از 5 آیتم
  • صفحه کلاج NITRO یکی از با کیفیت ترین صفحه کلاج های موجود در بازار می باشد که در داخل روغن قرار دارد و قبل از نصب روی موتور نیازی به قرار دادن داخل روغن ندارد.                              (در صورت نیاز به خرید عمده با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید)

  • صفحه کلاج داخل روغن COOKMA صفحه کلاجی مناسب برای موتورسیکلت شما است که شتاب و قدرت موتورسیکلت شما را افزایش می دهد.      (در صورت نیاز به خرید عمده با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید)

  • صفحه کلاج  RAPIDO یکی از بهترین صفحه کلاج های موجود در بازار می باشد. شما با خرید این صفحه کلاج شتاب را به موتور خود هدیه می کنید.                          (در صورت نیاز به خرید عمده با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید)

  • صفحه کلاج JETRO صفحه کلاج شرکتی میباشد و کیفیت ان در سطح متوسط قرار دارد. مواد به کار رفته در این صفحه کلاج درجه دو می باشد و برای موتورسیکلت های هوندا بسیار مناسب میباشد.                                              (در صورت نیاز به خرید عمده با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید)

  • آهن صفحه کلاج انرژی ساخت کشور تایوان بوده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد . این محصول قابل نصب بر روی موتورسیکلت های هوندا و بی کلاج و ... می باشد.               (در صورت نیاز به خرید عمده با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید)                 

نمایش 1 - 5 از 5 آیتم