پرفروش ترین‌ ها

در صفحه
نمایش 1 - 12 از 24 آیتم
 • صافی بنزین یکی از لوازم اصلی در سوخترسانی می باشد. صافی بنزین خوب مانع از عبور ذرات موجود در بنزین می شود و عمر  انجین را بالا میبرد. این صافی قابل نصب بر روی اکثر موتورسیکلت ها می باشد.                                             (در صورت نیاز به خرید عمده با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید)

 • سایز این چادر مناسب موتورهای پالس و ان اس و... می باشد. جنس این چادر پلاستیک ضد اب بوده و از موتور شما در برابر گرمای خورشید و بارش باران محافظت می کند.                                     (برای خرید عمده با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید)

 • قفل دیسک یکی از وسایلی است که موتور شما در برابر سرقت محافظت میکند.پین این قفل شماره 6 میباشد که به اکثر موتورسیکلت ها میخورد. طریقه استفاده اسان از این قفل و کوچک بودن ان مزیت این قفل است.                                                                        (برای خرید عمده با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید)

 •  شرکت موتول، برند نام آشنای فرانسوی در زمینه ی انواع روانکارهای خودرویی و صنعتی است که فعالیت خود ر ا از 1853 آغاز کرده است و قدیمی ترین برند روانکار در جهان محسوب می گردد. بیش از یک قرن تجربه این شرکت را از حیث تکنولوژی و تطبیق با جدید ترین دستاوردهای فنی روغن موتور در دنیا متمایز ساخته است.  (برای خرید عمده با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید)

 • کلاه ایمنی فک دار RED LINE کلاهی ساده از نظر طراحی و مقاوم در اثر ضربه می باشد. کیفیت این کلاه در سطح متوسط بوده و مناسب موتورسواری در سطح شهر می باشد.                                                                (در صورت خرید عمده با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید)

 •  این شمع محصول کمپانی RAPIDO  می باشد. شمع D8EA مخصوص موتورهای هوندا و بعضی از موتورهای بی کلاج می باشد. این محصول دارای کیفیت خوب بوده و ساخت کشور چین می باشد.                                       (برای خرید عمده با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید)

 • سایز این چادر مناسب موتور سنگین می باشد. جنس این چادر پلاستیک ضد اب بوده و از موتور شما در برابر گرمای خورشید و بارش باران محافظت می کند.                                      (برای خرید عمده با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید)

 • کلاه ایمنی فک متحرک RED LINE کلاهی با طراحی زیبا و استاندارد می باشد. فک این کلاه متحرک بوده و به وسیله شاسی زیر کلاه باز و بسته مشود. این کلاه دارای عینک هم می باشد.                                                    (در صورت خرید عمده با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید)

 • کلاه ایمنی ENERGI V122 کلاهی حرفه ای و استاندارد می باشد. ما این کلاه را فقط به حرفه ای سواران و کسانی که جان خود را دوست دارند پیشنهاد می کنیم. (برای خرید عمده با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید)

 • لنت ترمز KAVIR دارای کیفیت عالی می باشد و مواد به کار رفته در این لنت از مرغوبترین ها می باشد. این لنت فنر کوتاه می باشد. این لنت قابل نصب بر روی موتور های هوندا و بی کلاج و... می باشد.                                            (در صورت نیاز به خرید عمده با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید)

 • لاستیک سر دسته اسفنجی انرژی ساخت کشور تایوان بوده و دارای کیفیت بالایی می باشد. از عرق کردن دست شما در موقع موتورسواری جلوگیری کرده و عرق دست را به خود جذب می کند.                                           (در صورت نیاز به خرید عمده با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید)

 • قفل تسمه ای ضخیم RED LINE محصول کشور چین بوده و امنیت بالایی دارد. طول این قفل یک متر و نیم می باشد. این قفل از سیم بکسل ضخیم ساخته شده است.                                        (در صورت نیاز به خرید عمده با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید)

نمایش 1 - 12 از 24 آیتم