شرایط ارسال کالا

اصفهان
در ساعات اداری (شنبه تا چهارشنبه ساعت 8:30 الی 13 و پنجشنبه ساعت 8:30 الی 12) حداكثر تا 3 ساعت پس از ثبت سفارش، از بخش فروش با شما تماس گرفته خواهد شد.                                                                                                  چنانچه ثبت سفارش در ساعات غیر اداری باشد در اولین ساعات اداری روز بعد با شما تماس گرفته خواهد شد.
مدت زمان تحویل كالا در اصفهان در صورتی که سفارش قبل از ساعت 12 ظهر باشد- بین 2 تا 5 ساعت پس از سفارش است. و اگر سفارش بعد از ساعت 12 ظهر ثبت شده باشد در اولین ساعات اداری روز کاری بعد ارسال خواهد شد.
سفارشاتی که پنجشنبه بعد از ساعات اداری ثبت می شوند، صبح شنبه ارسال خواهند شد.
میانگین زمان تحویل برای شهرستان ها حداکثر تا ساعت 3 روز کاری بعد می باشد.ارسال اکثر کالاها به وسیله "شرکت پست جمهوری اسلامی ایران"است و ارسال بعضی از کالاها که با پست امکان پذیر نیست با توافق مشتری توسط باربری ارسال میگردد.
ما- در حال حاضر- در تعطیلات عمومی و رسمی، ارائه خدمات نداریم. بنابراین سفارشاتی که در این زمان ها ثبت می شوند در روز کاری بعدی پیگیری و متعاقبا ارسال خواهند شد.
در صورتی که کالای شما با تاخیر در ارسال همراه باشد، شما را از این مسئله از طریق ایمیل باخبر خواهیم کرد. در خصوص ارسال کالا توسط شرکت‌های باربری نیز مراتب توسط کارشناسان موتوری کالا به صورت تلفنی به اطلاع خریدار خواهد رسید.کالاهای عمده به صورت پیش فرض توسط باربری ارسال میگردد.